September 5th, 2018

Otišao veliki šampion Marijan Beneš

11:05 - 05.09.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Jedan od najvećih hrvatskih boksača Marijan Beneš preminuo je jučer u 67. godini života. Beneš koji je posljednjih godina bio jako narušenog zdravlja napustio je ovaj svijet u njegovoj Banja Luci. Boksač kojeg su po specifičnom stilu boksa sa spuštenim rukama znali po cijelom svijetu u svojoj je karijeri nizao uspjehe od četiri naslova prvaka Jugoslavije, te amaterskog i profesionalnog naslova Europskog prvaka, do neslužbene titule Prvaka svijeta.

Izborni sparing juniora u Varaždinu

10:34 - 05.09.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Ove subote 8. rujna će u boksačkom klubu Omega-boks u Varaždinu biti odrađen izborni sparing za hrvatsku juniorsku mušku reprezentaciju. U dvorani na adresi Graberje 31. (balon), Izbornik Dražen Kuhar očekuje sve državne prvake i sve koji se smatraju dovoljno dobrim da bi ušli u reprezentaciju.