June 7th, 2018

Borna Katalinić – BK Lokomotiva kreće u novo osvajanje hrvatskog boksa

14:52 - 07.06.2018. in Vijesti, Vijesti sa prvenstva Hrvatske

Kada se krene u neki klub onda se u njemu traže poveznice koje upućuju na kontinuitet i prepoznatljivost . U Boksačkom klubu Lokomotiva to se stopilo u liku i djelu predsjednika ali i trenera Borisa katalinića kojeg su nakon 250 amaterskih borbi ozljede natjerale da rukavice zamijeni više trenerkom a manje odijelom i boravkom na “drugom ” upravnom katu.

Otvaranje natječaja za PPH Seniori do 22 godine te Seniorke

14:47 - 07.06.2018. in Vijesti, Vijesti sa prvenstva Hrvatske

Poštovano članstvo, odlukom Izvršnog odbora HBS-a otvara se natječaj za organizaciju Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za seniore do 22 godine te Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za seniorke. Predviđeno vrijeme održavanja natjecanja je rujan ili listopad.  Molimo cijenjene ponude na e-mail saveza hbs@boks-savez.hr do 30. lipnja 2018.

EP: Sara Beram i Maja Šarić ispale , danas na ring ulazi Željana Piteša

10:35 - 07.06.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti
Boks nije nogomet. Ne postoje “asistenti” koji ti na ringu mogu uskočiti kada postane gusto ili teško. Sara Beram u kategoriji do 57 kg “muški” se potukla s Bugarkom Petrovom koja je pomalo i ostala zatečena s onim što joj je naša predstavnica pokazala na ringu.