May 14th, 2018

Licenciranje trenera i sekundanata 24. svibnja u Zagrebu

15:49 - 14.05.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti, Vijesti sa prvenstva Hrvatske

Poštovano članstvo, licenciranje trenera i sekundanata Hrvatskog boksačkog saveza, što uključuje i produljenje licence, održat će se u Zagrebu, u boksačkom centru na Velesajmu 24. svibnja u jutarnjim satima. Prijave se vrše na e-mail saveza hbs@boks-savez.hr, sa rokom od 22. svibnja do ponoći.

PPH za mlađe dobne skupine od 31. svibnja do 3. lipnja

15:45 - 14.05.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti, Vijesti sa prvenstva Hrvatske

Poštovano članstvo, Pojedinačno Prvenstvo skupine za mlađe dobne skupine muških, juniora, kadeta i mlađih kadeta održat će se od 31. svibnja do 3. lipnja u Zagrebu. Propozicije za isto pronaći ćete od 15. svibnja na internerskim stranicama saveza.

EP Kadeti: Predstavljanje putnika na Europsko prvenstvu u Bugarsku

14:19 - 14.05.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Za tjedan dana će u Bugarskoj započeti Europsko kadetsko prvenstvo u boksu. Iz Hrvatske će na to natjecanje otići četiri natjecatelja. U idućih nekoliko dana predstavit ćemo Vam putnike na ovo natjecanje u Albeni, koje će u započeti u ponedjeljak, iu trajati do finala 29. svibnja.

Sparing u Sesvetama traži potvrdu u Ljubljani

14:04 - 14.05.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Izbornik Josip Cerovec na kontrolnom sparingu koji je održan na ringu Boksačkog kluba Sesvete mogao je odgledati tek tri borbe. U kategoriji do 54 kg Željana Piteša iz zadarskog Bandoka unatoč problemima zbog krvarenja nosa pokazala je daleko više od Tajane Koščak iz varaždinske Omege.