November 16th, 2017

Ante Prkačin novi Sportski direktor Saveza

15:08 - 16.11.2017. in Vijesti

Jučer je na sjednici Izvršnog odbora Hrvatskog boksačkog saveza odabran novi  Sportski direktor Hrvatskog boksačkog saveza. Jednoglasno je pozicija dodijeljena hrvatskom doajenu Anti Prkačinu, članu IO-a HBS-a.

Hrvatima odabrani suparnici u Tampereu

11:54 - 16.11.2017. in Međunarodni turniri i prvenstva, Uncategorized, Vijesti

Hrvatski boksački reprezentativci saznali su svoje suparnike na jakom međunarodnom turniru i Finskoj. Takoćesvi boksati sutra, a prva će u ring Sara Beram sa brončanom olimpijkom Mirom Potkonen. Leo Cvetković boksa sa Škotom Borisom Crichtonom, a Toni Filipi u teškoj sa Litavcem Tomasom Olberkisoom.

Nominacije za članove tijela i komisija

11:36 - 16.11.2017. in EUBC Tournament Zlatko Hrbić, Vijesti

Poštovano članstvo,

Slijedom odluke Izvršnog odbora od 15. studenog 2017. godine šaljemo Vam upit za prijedloge članova (punoljetnih i odgovornih osoba) tijela i komisija Hrvatskog boksačkog saveza. Svi prijedlozi moraju imati pismeno obrazloženje, zašto se dotična osoba predlaže za isto i koje su joj kvalifikacije i trebaju se poslati na elektronsku poštu saveza hbs@boks-savez.hr.