October 7th, 2017

RBL: Sesvete u gostima kod Lazarevca

09:46 - 07.10.2017. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Hrvatski boksački klub BK Sesvete, koji se kao jedini hrvatski predstavnik natječe u regionalnoj ligi, otišli su u Srbiju, gdje će večeras u 19 sati nastupili protiv BK Lazarevac/Valjeva.

Odrađeni sparinzi na pripremama

09:46 - 07.10.2017. in Vijesti

Hrvatski boksački reprezentativci u Mlađim seniorima, uspješno su odradili prvu rundu sparinga u olimpijskom kampu u Mađarskoj. Naši su boksači odlično se suprotstavili vršnjacima iz Finske i Mađarske na planinskom lancu Tate.

Poziv zainteresiranima za polaganje za suce

09:46 - 07.10.2017. in Vijesti

Sukladno pozivu sudačke komisije na čijem je čelu Žarko Mladin, molimo klubove da prijave kandidate za sudački seminar, koji bi se uskoro trebao održati. Prijave se primaju na e-mail saveza hbs@boks-savez.hr i nakon prijava će se utvrditi termini seminara i polaganja.

Boks prezentiran na sport festu

09:45 - 07.10.2017. in Vijesti

Hrvatski boksački savez nastupio je i prezentirao sport boks na Sport festu na zagrebačkom Velesajmu. Prezentaciju pred gradonačelnikom Zagreba Milana Bandića, te vodećih ljudi zagrebačkog sporta Zdenka Antunovića i Ivice Lovrića vodio je trener Tomo Kadić, a sudjelovali su reprezentativci Hrvatske, te članovi BK Gladijator.