April 4th, 2017

WSB: Babić i Filipi otišli za London

16:14 - 04.04.2017. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

babic-filipiHrvatski derbi u Svjetskoj boksačkoj ligi održat će se ovoga tjedna u Londonu. Hrvatski boksački reprezentativci u teškoj kategoriji, Alen Babić i Josip Bepo Filipi stat će jedan nasuprot drugoga braneći boje svojih franšiza. Babić francuske Fighting Roostersa, a Filipi engleske British Lionhartsa.

Pozivni natječaj klubovima savezima i organizacijama za iskazivanje interesa

16:05 - 04.04.2017. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Ovim putem Hrvatski boksčki savez otvara pozivni natječaj za sve zainteresirane klubove, saveze i organizacije, koji su zainteresirani za organizaciju boksačkih natjecanja i prijateljskih mečeva tijekom turističke sezone, da se jave na mail saveza hbs@boks-savez.hr.

Primorsko-Goransko prvenstvo 5. studenog

14:56 - 04.04.2017. in Vijesti

Poštovano članstvo, Otvoreno prvenstvo Primorsko-Goranske županije održat će se 5. studenog u Rijeci, dvorana Mladost.

Biletić i Uremović u Bugarskoj

13:38 - 04.04.2017. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

cofHrvatski reprezentativci u konkurenciji mlađih seniora Josip Biletić (+91 kg) i Matej Uremović (81 kg) pozvani su da nastupe na jakom međunarodnom memorijalnom turniru Emil Jechev u Sofiji. Pod paskom trenera Stipice Brekala, naši će boksači u ring već sutra.