Rezultati 5. kola 1. HBL

Rezultati 5. kola 1. HBL

SKUPINA RING B 17.10.2020g 1 HBL PETO KOLO

Broj meča kategorija CRVENI KUT PLAVI KUT
ŽENE REZULTATI
3run X 3min
1 Mls 60kg Jelena Došen BAND Hana Vlašić OPT WP 2:0
2 54 kg Anamarija Čvrk kut Hrvojka Čudina  OMZ WP 0:3
3 60 kg  Isidora Đebnar RIJ  Lucija Atlija BAND WP 1:2
4 64 kg ZDRAVKA DŽAJIĆ   MAR Kristina PlantakPAU WP 3:0
Mlađi kadeti 3 run x 1 min 16 oz
5 38,5 kg Dominik Raguž BRO Adem Gaši LEO WP 3:0
6 38,5 kg Patrik Pasler ARZ Tristan Talan FKO WP 2:1
7 41,5 kg Jovani Gartner OS Leon Aleksandar Čule RIJ WP 3:0
8 46 kg Niko Vuković Vid Kučan AERS WP 0:3
9 48 kg Mihael Baricevic ARES FABIJAN LESJAK CAK WP 0:3
10 50 kg Andrejas Baricevic Sven Đurković BRO WP 1:2
11 65 kg Gabrijel Pišutić ST Toni Solar VG WP 2:1
12 62 kg Roberto Čukelj VG  Asllan Krasniqi OPT WP 0:3
KADETI 3 run x 1,5 min 10 oz
13 44,5 kg Lucas Mirković ARP Mate Jukić OS WP 3:0
14 44,5 kg Ivan Horvat, LOK Petar Pudić BRO WP 0:3
15 46 kg Lukas Anić PK Mario Ćorluka GLA 0:3 RSC R1
16 48 kg Mihael Stojanovic leona Niko Drazina ARE WP 3:0
17 50 kg Duje Kutlesa RIJ Nikola Vučković LEO WP 3:0
18 52 kg Leni Stupar ARP Janko Gross OMZ WP 0:3
19 56 kg Dorijan Kojšor ARP Borna Lulic GRO WP 0:3
20 59 kg Luka Matijevic ARES JAN REBIĆ TPR WP 0:3
21 59 kg Luka Ninčević Ares Lovro Cepanec FKO WP 0:3
22 65 kg Roko Jelić SES Oliver Kramarić VG 3:0 RSC R1
23 68 kg Patrik Jurčić LEO Daniel Dukic RAD 3:0 RSC R1
72 kg IVAN DUNDUĆ MAR

JUNIOR 2005g

ZADRAVEC DAVID CAK KADET 2006g !!!!!
24 75 kg LEON LEKČEVIĆ TPR Martin Lorenc RAD WP 0:3
JUNIORI  

3 run x 2 min 10 oz

25 52 kg  Lino Ružić RIJ Tomislav Letinić ARP WP 0:3
26 52 kg Luka Hrustić LEO Karlo Kuhar DAV WP 2:1
27 54 kg  Toni raspor RIJ Marko Vučković LEO WP 0:3
28 57 kg Leon Maloić TIT Luka Jerković COL WP 3:0
29 60 kg MAURO KELENC TPR Vito Morović OPT WP 3:0
30 60 kg Ante I. Gregurić LEO Aldin Alić King 3:0 ABD R1
31 63 kg Dino Denardis OPT  Noa Fosić OS WP 0:3
32 63 kg JOSIP FRANIĆ MAR JOVAN NIKOLIĆ PK WP 0:3
33 70 kg Gabriel Debanic  leona Vice Radonic ARE WP 3:0
34 70 kg Leon Buzik RIJ Andrija Kuzman BANDOG WP 3:0

 

Broj meča kategorija crveni kut plavi kut RING A
1 mls 60 Kristijan Šimic RAD David Galac COL 1:2
2 mls64 Goran Miočić REB Antun Lovakovic RAD 1:2
3 mls64 ILIJA MARIJANOVIĆ   GRAC Marko Pudić BRO WO
4 mls69 Marko Dosen, LOK Dorjan Marko DEL 0:3
5 mls69 MALAŠIĆ RAFAEL CAK Filip Mimica GRO 3:0
6 mls75 JOSIP LOVRIĆ MAR 10 7.Antonio Grabić LEO WO
7 mls75 Timi Maslic BK Cakovec CAK Darian Misković LOK 3:0
8 mls81 Denis Črepinko BK Thor Ivan Čuma RAD 0:3
9 mls91 Tin Landripet GLA Petar Kuhar DAV 0:3
10 mls91+ Josip Ćorić BANDOG Nikola Nemeš COL RSC III

3:0

11 64 Franjo Rajakovic o Leona  Ivan Baruškin PIT RSC II

0:3

12 64 Karlo Herceg REB Marin Jelačić PAU DSQ III

3:0

13 69 Toni Kovačev  KING Luka Šarlija, KT 3:0
14 69 MISLAV KRISTIĆ MAR 0 Bruno Marić ARZ 0 RSC II

0:3

15 69 Leon Kolarec VG KOLAR FILIP CAK ABD I

0:3

16 69 David Kuvezdić STRŠ Dominik Gubo OS KO I

0:3

17 69 Frane Bogić  PAU Marijan Vujeva GRO 0:3
18 75 Ivan Tomljenovic  leona Jasmin Pasagic JOK 1:2
19 75 Dino Malnar pz Pavao Dekaris Galjanić LEO 0:3
20 75 DAVID MARCIUŠ CAK .KARLO GEIĆ MAR 2 1:2
21 81 ANTE Bulog ST IVAN LOVRIĆ MAR WO

3:0

22 91 Marko Kraljević OPT Marko Pejić TIT 0:3
JUNIORI
23 70 :Niko Pervan LOK Joud Aboud OMZ 0:3
24 75 Božak Luka BK Thor Luka Radaković OMZ ABD II

0:3

25 75 ANTE LOPAC TP Leon Banjac OPT 3:0
27 75 Anthony Mirković ARP Branko Brnic GRO 3:0
28 75 Niko Škurla OMZ Luka Tolj OS WO 3:0
29 80 Danijel Merkl King Mislav Prigl OS 2:10:3ABD I 3:0
30 80+ Dario Črepinko BK Thor Jan Zallar MET
31 80+ .ROKO JOKANOVIĆ MAR 3 Alojzije Katnic RAD