1. HBL: U subotu Kup Svete Nedelje

Sutra će se održati kolo Prve Hrvatske boksačke lige za sve dobne skupine u Svetoj Nedelji. Prvi kup tog grada imat će program cijeli dan u dvorani OŠ Vladimira Deščaka u Školskoj ulici 4, 10.437 Novaki.

Vaga će biti od 10.30 do 12 sati, a mečevi zbog velikog broja počinju u 13 sati.

  1. HBL, Sveta Nedelja, 16.3.2019.
kat Crveni kut Plavi kut
MLAĐI KADETI 3x1min
1 38,5 Mate Jukić OSI Romano Nedić MAR
Kadeti 3×1,5min
2 38,5 Petar Pudić BRO Michael Stojanović KT
3 43 Viktor Geljić MAR Matko Stojanović GLA
4
5 52 Danijel Đukić RAD Leon Maloić GLA
6 54 Roko Jelić SES Frane Šare SVK
7 56 Vito Jelenković BND Alen Božić RAD
8 66 Luka Tolj OSI Pero Katušić KT
ŽENE Mlađe seniorke 3x3min
9 81 Ivona Brnić GRO Patricija Špoljarić OMV
ŽENE Seniorke 3x3min
10 54 Tajana Koščak OMV Lorena Savi NG
11 64 Izidora Debnar RI Patricija Zovko KT
Juniori 3x2min
13 54 Marduk Krvavac ST David Galac COL
14 75 Filip Zdravčević OSI Petar Armada MAR
15 80 Valentino Florjanic OMV David Štivičić NG
16 80+ Matej Zutic PEZ Jan Hodžić RI
17 80+ Nikola Nemeš COL Frano Mate Knezović PRE
MLAĐI SENIORI 3x3min
18 60 Luka Seraica SAL Antonio Stojanović RAD
19 60 Antun Lovaković RAD Patrik Mujadžić LOK
20 64 Leon Majstorić BRO Luka Šarlija LOK
21 69 Borna Bilandžić OSI Marko Pavičić MAR
22 69 David Kuveždić STR Petar Krivić GRO
23 81 Petar Leskur GRO Marko Peić BRO
24 81 Martin Brtan BND Cvitan Čepo LOK
25 91+ Matej Crnković BRO Erik Maloseja KT
SENIORI 3×3
26 64 Ivan Baruskin PIT Andrija Gašpar ST
27 69 Dominik Gubo OSI Mate Bilić
28 69 Nikola Leskur GRO Luka Kapović PRE
29 75 Dino Malnar PEZ Ivan Lovrić MAR
30 75 Bepo Žure MAR Marin Tvrdić GRO
31 75 Durim Oraca RI Sandro Radulović ST
32 75 Ivan Vrdoljak MAR Nino Knežević Ri
33 75 Marin Puharić PRE Luka Kordić ST
34 81 Dario Petric ZAD Marko Kraljević OPT
35 91 Lovro Šojat GRA Borna Pejić COL
36 91 Dominik Kobali PEZ Mateo Pejić KT
  1. KUP SVETE NEDELJE
J60 Andy Idrizi NOK Fabian Tomkić NOK
j80+ Domagoj Prevolnik Jura Kunić SVM
75 Marko Samac LOK Krešimir Bariša KT
48k Predstavnik Mađarske Ante Antić NOIK
41,5k Predstavnik Mađarske Max Kreszinger KT
44j Predstavnik Mađarske Mateo Kunić NOK
70j Predstavnik Mađarske Marko Došen LOK
80j Predstavnik Mađarske Jura Kunić SVM
69s Predstavnik Mađarske Petar Cetinić LOK