1. HBL: Seniori Kralja Tomislava pobjeđuju i dalje

U Subotu je u Zagrebu održano treće kolo Prve Hrvatske boksačke lige mlađih seniora i seniora. Čak 20 parova odboksalo je svoje mečeve na zagrebačkom Velesajmu.

Br.      kat      Crveni kut                                       Plavi kut                              Rezultat

MLAĐI SENIORI  3 x 3 minuta   

  1. 57 Ž Manuelu Pavičić  NG                       Ivona Stojanović tpr                1:2

2 .         56         Deni Alagić Ses                                    Marko Pudić Brod                   3:0 RSC  R3

3 .         60         Fredi Bajrami TPR                               Kristijan Šimić Rad                  2:1

4 .         64         Ilija Marijanović Grac                         Ivan Buškulić BND                   3:0  ABD  R2

5 .         64         Antonio Stojanović Rad                     Marin Lukani ri                       3:0

6 .         75         Ivan Ćuma rad                                      Marin Radić ST                       3:0  RSC  R2

7 .         81         Deni Marušić rad                                  Marin Lonić SVK                     3:0

8 .         91         Dominik Dabro Mar                             Vito Starin BND                     3:0

SENIORI       3 x 3 minute             

9 .         ž57       Tajana Koščak  OMV                             Sara Hudušidić TPR              3:0

10 .       ž69       Lucija Atlija  bnd                                    Adriana Splajt  rad                3:0 RSC  R2

  1. ž81 Emona Ramadani Lok 81 sen               Lucija Šćrbec TIT                    0:3

12 .       64         Filip Poturović NG                                 Tkalčić David                          2:1

  1. 69 Filip Kolar Čak                                         Marko Pavičić Mar                3:0 ABD  R3
  2. 69 Petar Kulaš Ses                                        Luka Šarlija KRT                      0:3 ABD  R1
  3. 69 Josip Matić Dav                                        Dominik Gubo Os                  2:1
  4. 75 Karlo Drašković rad                             Ivan Tomljenović Leona    0:3 ABD R1
  5. 75 Krešimir Bariša KRT                                Luka Kordić ST                        3:0  KO  R1
  6. 75 Dino Malnar PZ                                       Jakov Gregović  Lok                0:2
  7. 81 Matko Ivančić KRT                                  Danilo Pavličević Lok             2:0
  8. 81 Marko Maleš KRT                                    Marko Kraljević Optimist     0:3 ABD  R3
  9. 91 Igor Sladić KRT                                         Marko Ramljak RI                    0:2