1 HBL: Održana liga u Svetoj Nedelji

Ovog vikenda je u Svetoj Nedelji održano peto kolo Prve Hrvatske boksačke lige. U uzbudljivim dvobojima uživala je i publika u dvorani Osnovne Škole Vladimira Deščaka.

 

  1. HBL, Sveta Nedelja, 16.3.2019.
kat Crveni kut Plavi kut
MLAĐI KADETI 3x1min
1 38,5 Mate Jukić OSI Romano Nedić MAR       3:0 RSC2
Kadeti 3×1,5min
2 38,5 Petar Pudić BRO Michael Stojanović KT     2:1
3 43 Viktor Geljić MAR Matko Stojanović GLA     0:3 WO
4
5 52 Danijel Đukić RAD Leon Maloić GLA             0:3
6 54 Roko Jelić SES Frane Šare SVK                 0:3 WO
7 56 Vito Jelenković BND Alen Božić RAD                O:3
8 66 Luka Tolj OSI Pero Katušić KT                 3:0 WO
ŽENE Mlađe seniorke 3x3min
9 81 Ivona Brnić GRO Patricija Špoljarić OMV     3:0
ŽENE Seniorke 3x3min
10 54 Tajana Koščak OMV Lorena Savi NG                  3:0
11 64 Izidora Debnar RI Patricija Zovko KT             3:0 WO
Juniori 3x2min
13 54 Marduk Krvavac ST David Galac COL              2:1
14 75 Filip Zdravčević OSI Petar Armada MAR           3:0
15 80 Valentino Florjanic OMV David Štivičić NG            3:0 RSC2
16 80+ Matej Zutic PEZ Jan Hodžić RI                    0:3 WO
17 80+ Nikola Nemeš COL Frano Mate Knezović PRE 0:3
MLAĐI SENIORI 3x3min
18 60 Luka Seraica SAL Antonio Stojanović RAD    1:2
19 60 Antun Lovaković RAD Patrik Mujadžić LOK          3:0 WO
20 64 Leon Majstorić BRO Luka Šarlija LOK                3:0 WO
21 69 Borna Bilandžić OSI Marko Pavičić MAR        3:0 RSC2
22 69 David Kuveždić STR Petar Krivić GRO            3:0 ABD1
23 81 Petar Leskur GRO Marko Peić BRO               3:0
24 81 Martin Brtan BND Cvitan Čepo LOK             3:0 WO
25 91+ Matej Crnković BRO Erik Maloseja KT              0:3
SENIORI
26 64 Ivan Baruskin PIT Andrija Gašpar ST        0:3 WO
27 69 Dominik Gubo OSI Mate Bilić                     3:0 ABD1
28 69 Nikola Leskur GRO Luka Kapović PRE       1:2
29 75 Dino Malnar PEZ Ivan Lovrić MAR         3:0
30 75 Bepo Žure MAR Marin Tvrdić GRO       3:0 ABD3
31 75 Durim Oraca RI Sandro Radulović ST   3:0 DIS3
32 75 Ivan Vrdoljak MAR Nino Knežević Ri         3:0ABD2
33 75 Marin Puharić PRE Luka Kordić ST             0:3 RSC3
34 81 Dario Petric ZAD Marko Kraljević OPT   3:0 WO
35 91 Lovro Šojat GRA Borna Pejić COL           3:0 WO
36 91 Dominik Kobali PEZ Mateo Pejić KT              3:0 ABD3