1. HBL i 1 HBL/mladi: Parovi 3 kola

U nastavku pogledajte parove za subotnje kolo lige u boksu. Vaga je od 10 do 12 sati a mečevi od 13 sati.

PAROVI 3. KOLO 1 HBL Mladi

Br kat Crveni kut Plavi kut Rez
MLAĐI KADETI 3 x 1 minuta
1 38,5 David Kuhar Dav Adrian Čurin Čak
2 38,5 Stipe Babić Dav Leon Aleksandar Čule RI
3 40 Lovro Belović Čak Đovani Gartner Os
4 40 Leon Kreaszinger KT Niko Vuković OS
5 43 Fabijan Lesjak Čak Sven Đurković Brod
KADETI 3 x 1,5 minuta
6 40 Bruno Bačac TPR Mato Anušić Rad
7 44,5 Lucas Božić ARZ Maks Kreasinger KT
8 48 Matej Bjelić Lokomotiva Leni Stupar ARP
9 59 Ivan Ćirić RAD Ivano Jakšić TPR
10 64 David Zadravec Čak Danijel Đukić RAD
11 48 Duje Kutleša RI Ante Šamija MAR
JUNIORI 3 x 2 minute
12 50 Karlo Kuhar Dav Toni Raspor Ri
13 52 Lino Ružić Ri Tomislav Letinić ARP
14 63 Luka Japec STR Franko Tonsa  TPR
15 66 Ante Lopac TPR Anthony Mirković ARP
16 70 Gabrijel Debanić Leona Alen Božić Brod
17 80+ Patrik Lešnjak Lokomotiva Ive Predovan Bandog
18 70 Manuel Skeić Mar Malašić Rafael Čak
19 80+ Mihael Heihg Grac Roko Jokanović Mar

PAROVI 3. KOLO 1 HBL

Br kat Crveni kut Plavi kut Rez
MLAĐI SENIORI 3 x 3 minuta
21 57 Ž Manuelu Pavičić  NG Ivona Stojanović tpr
21 56 Deni Alagić Ses Marko Pudić Brod
23 60 Antun Lovaković RAD Antonio Mazić bnd
24 60 Fredi Bajrami TPR Kristijan Šimić Rad
25 64 Ilija Marijanović Grac Ivan Buškulić BND
26 64 Antonio Stojanović Rad Marin Lukani ri
27 75 Ivan Ćuma rad Marin Radić ST
28 81 Deni Marušić rad Marin Lonić SVK
29 91 Dominik Dabro Mar Vito Starin BND
SENIORI 3 x 3 minute
30 ž57 Tajana Koščak  OMV Sara Hudušidić TPR
31 ž69 Lucija Atlija  bnd Adriana Splajt  rad
32 ž81 Emona Ramadani Lok 81 sen Lucija Šćrbec TIT
33 64 Filip Poturović NG Tkalčić David
34 69 Filip Kolar Čak Marko Pavičić Mar
35 69 Petar Kulaš Ses Luka Šarlija KT
36 75 Karlo Drašković rad Ivan Tomljenović Leona
37 75 Krešimir Bariša KT Luka Kordić ST
38 75 Dino Malnar PZ Jakov Gregović  Lok
39 81 Matko Ivančić KT Danilo Pavličević Lok
40 81 Marko Maleš KT Marko Kraljević Optimist
41 81 Martin Brtan Bandog Zoran Đođ David
42 91 Igor Sladić KT Marko Ramljak RI
43 69 Josip Matić Dav Dominik Gubo Os