1. HBL i 1. HBL mladi, 6.kolo – Poziv na prijave

U subotu, 21.11. 2020 održat će se šesto kolo 1. HBL i 1. HBL mladi (sezona 2019/2020).

Izvršni organizator je BK Leona iz Zagreba, a lokacija je Boksački centar, Velesajam u Zagrebu.

Klubovi su i ovog puta oslobođeni plaćanja kotizacija koje podmiruje Savez.

Natjecanje će se provoditi prema slijedećem rasporedu:

dolazak timova i registracija     9.30-10.30 sati

liječnički pregled i vaganje       10:30 do 12:00 sati

početak mečeva                      od 14 sati.

Prijave boksača slati na službeni mail za natjecanja HBS-a boks.natjecanja@gmail.com do srijede, 18.11.2020. u 12h. U prijavi navesti točno ime i prezime, dobnu i težinsku kategoriju, te broj mečeva za svakog prijavljenog boksača.

Parovi će biti objavljeni do 12h u petak 20.11. na službenoj stranici saveza.

Natjecanje se odvija bez gledatelja i bez posjetitelja, prema rasporedu dolazaka i nastupa, a raspored ćete u petak dobiti na mail. Ulazak u dvoranu je dozvoljen samo prijavljenim sportašima i licenciranim trenerima i sekundantima kluba.

Zbog poštivanja epidemioloških mjera, nošenje maske je obavezno za cijelo vrijeme trajanja natjecanja, a mole se klubovi da smanje broj potrebnih pratećih osoba na minimum. Samo licencirani treneri i sekundanti mogu ući u dvoranu sa boksačima.